Moonfall izle
9.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.5 /10 (2)
7.5 IMDB Puanı 32 Yorum 1,275 Görüntülenme

Moonfall izle

Moonfall izle 2022 filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film konusu: Gecemizi aydınlatan ve dünyadaki gelgit olaylarına sebep olan dünyamızın uydusu olan ay, bir gün sebebi bilinmeyen gizemli bir güç tarafından yörüngesinden çıkartılır. Ayın yörüngeden çıkması ise kısa bir süre sonra Dünya ile çarpışacağı ve yaşamı sonlandıracağı anlamına gelmektedir. Kıyamet günü gelmeden ve dünya yok olmadan birkaç hafta önce ise eski bir astronot olan ve şu an NASA’nın yöneticisi olan Jo Fowler, dünyayı kurtarmanın anahtarına sahip olduğumuzu düşünmektedir.

Moonfall Türkçe Dublaj izle Jo Fowler’a inanan insan sayısı çok az olmakla beraber, ona destek veren sadece eski bir astronot olan ve daha önce birlikte çalıştıkları Brian Harper ve bir komplo teorisyeni KC Houseman isimleridir. Bu üç kahraman ile beraberindeki birkaç astronot geride tüm sevdiklerini bırakarak, dünyayı kurtarmaya karar verirler ve kendilerini bu görev için feda ederek uzağa imkansız bir göreve giderler. Ancak Ay’a uzaya çıktıklarında yüzyıllardır tüm insanlığın inandığı bir şeyin gerçek olmadığını ve Ayımızın gerçekten dünyanın uydusu olmadığını ve çok tehlikeli başka bir varlık olduğunu keşfederler.

Moonfall Türkçe Altyazılı izle Bu zamana kadar insanlara anlatılanların yalan olduğu ve yıllar önce aya giden astronotların aslında orada başka bir şey buldukları ve insanlardan gizledikleri şeyin, dünyanın sonunu getireceğini kimse tahmin etmemiştir. Kadrosunda ünlü oyuncuların yer aldığı ve dünyanın sonu temalı filmler severlerin kesinlikle izlemesi gereken bir filmdir.

Oyuncu kadrosu: Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley filmin içerisinde yer alan bazı oyunculardır. Filmin fragmanı, imdb, ekşi, MUBI, trailer, cast, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, sinemalar, beyazperde gibi aramalarınızı sitemizden bulabilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Moonfall

  Yayın Tarihi:

  04 Şubat 2022

  Senaryo:

  Spenser Cohen, Roland Emmerich, Harald Kloser

  Yorumlar (32)