Percy Jackson 1 Olimposlular Şimşek Hırsızı izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (3)
5.9 IMDB Puanı 3 Yorum 5,600 Görüntülenme

Percy Jackson 1 Olimposlular Şimşek Hırsızı izle

Percy Jackson 1 Olimposlular Şimşek Hırsızı izle, Percy Jackson 1 Olimposlular Şimşek Hırsızı full izle, Percy Jackson 1 Olimposlular Şimşek Hırsızı türkçe dublaj izle, Percy Jackson'un babası yunan tanrısı poseidon annesi ise sıradan bir insandır.Serinin ilk kitabı olan bu filmde Percy kendisini kanıtlamalı ve gerçekten Poseidon'un oğlu olduğunu göstermelidir.Tanrı Zeus'un çalınan şimşeğini bulup teslim etmesi ve üstündeki kötü damgadan kurtulmalıdır.Bu sırada babası poseidon ile de yüzleşmesi gerekmektedir.Bu görüşme sonucundan hepinizin dikkatini çekecek olaylar olacaktır.Film ayrıca imdb'den 5.9 puan almıştır.Filmi hd kalitede seyredebilirsiniz.

Percy Jackson 1 Türkçe Dublaj izle

Percy Jackson Şimşek Hırsızı, Yönetmen Chris Columbus, bu heyecan verici senaryoyu Rick Riordan’ın aynı adlı romanından sinemaya adapte etmiş. Bir çoksatar Percy Jackson 1 izle kitaptan uyarlanan bu film, babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatıyor.

Percy Jackson Şimşek Hırsızı izle

Serinin bu ilk filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

Türkçe Dublaj

Alternatif

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

  Yayın Tarihi:

  12 Şubat 2010

  Senaryo:

  Craig Titley, Rick Riordan

  Resimler

  "Percy Jackson 1 Olimposlular Şimşek Hırsızı izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (3)