Sokak Dansı 4: İsyan – Step Up Revolution izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 43 Görüntülenme

Sokak Dansı 4: İsyan – Step Up Revolution izle

Sokak Dansı 4: İsyan - Step Up Revolution izle 2012 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Step Up Revolution, 2012 yapımı bir dans filmidir. Film Miami'nin lüks alanlarını ele alır. Genç bir grup dansçı olan "The Mob" adını verdikleri bir dans grubu aracılığıyla, Miami'deki lüks mekanların üzerinde dans performansları yapmak için çabalamaktadırlar. Grup, sosyal medyadaki viral video ile ünlenmeyi ve tüm şehri etkilemeyi hedeflemektedir.

Film, Sean Anderson adlı bir genç ile başlar. Sean, Miami'deki mekanların üzerinde basit dans hareketleri yaparak para kazanmayı tercih etmektedir. Bir gün, The Mob grubunun lideri olan Emily Anderson ile tanışır ve Emily'nin bu dans grubunda üye olmasını ister. İlk başta reddetse de, Sean'in gruba katılmasının kendisi ve The Mob arasındaki ilişkileri güçlendireceğini anlayınca kabul eder.

Birlikte, The Mob'un üyeleri bir dans koreografisi oluşturmaya çalışır. Bunları performans olarak yayınlamak için, Miami'deki lüks mekanların üzerinden dans etmeyi planlar. Planının tamamına kadar, lüks mekanların sahipleri onlara izin vermez. The Mob, bu sorunun üstesinden gelmek için farklı bir plana başvurur.

The Mob, farklı mekanların üzerinden dans performansları yaparak, gösterilerini sosyal medyada viral hale getirmeyi planlar. Planlarının çoğu başarılı olur ve The Mob, Miami'de yaygın bir üne kavuşur. Ancak, The Mob'un başarısı, Miami'yi büyük bir şirketin eline geçirmesine zemin hazırlar. Şirket, şehrin lüks alanlarının tamamını almak için planlar yapmaktadır. The Mob, şehri kurtarmak için bir araya gelir ve bunu başarır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Step Up Revolution

  Yayın Tarihi:

  27 Temmuz 2012

  Senaryo:

  Amanda Brody, Duane Adler

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?