Sokak Dansı: Çin – Step Up China 2019 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
3.8 IMDB Puanı 33 Görüntülenme

Sokak Dansı: Çin – Step Up China 2019 izle

Sokak Dansı: Çin - Steep Up China izle 2019 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Step Up China, 2019 yapımı bir dans ve müzik filmi. Film, kendini beğenmiş ünlü bir dansçı olan Lu Yan'ın bir lise öğrencisi olan Miya ile tanışmasıyla başlıyor.

Lu Yan, Çin'deki dans kültürünün ve dansın gücünü kutlamak için bir dans organizasyonu olan 'Tian Jing Battle Royal'e katılmak için Çin'in çeşitli yerlerinden yetenekleri toplayan bir şirkete başvurur. Şirket, kendisine dansçı arayan çeşitli liseler arasında gezinirken, Miya'nın lisesini ziyaret eder.

Lu Yan ve Miya arasında kısa bir arkadaşlık başlar, ancak Miya'nın arkadaşları Lu Yan'ın dans etme konusunda yeteneksiz olduğunu düşünür. Bunun üzerine Lu Yan, Miya ile birlikte dans etmeyi öğrenmek için bir sözleşme yapar.

Lu Yan ve Miya, birbirlerinin dans yeteneklerini üst seviyeye çıkarmak için günlerini çalışarak geçirirler. Şirketin diğer dansçıları ile birlikte çalışan çift, Tian Jing Battle Royal'e katılmayı başarır.

Lu Yan ve Miya, Tian Jing Battle Royal'in birinciliği için başlarına gelen zorlukları aşmak için birlikte çalışırlar. Film, Çin'deki dans kültürünün gücünün ve kalbinin konu edildiği bir hikayeye odaklanıyor.

Film, çiftin kendilerini beğenmiş ve ön yargılı arkadaşlarını aşmasını izleyen, dansın ve arkadaşlığın gücünün altını çiziyor. Film, çiftin arkadaşlarıyla ilişkilerini geliştirmelerine ve Çin'deki dans kültürünün gücünü keşfetmelerine yardımcı oluyor. Step Up China, Çin’deki dans ve müzik kültürünü kutlayan bir hikaye ile çiftin arkadaşlarının önyargısını aşarak çok sevilen bir film.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Step Up China

  Yayın Tarihi:

  26 Haziran 2019

  Senaryo:

  Li Wei

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?