80 Günde Devrialem – Around the World in 80 Days 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.5 IMDB Puanı 57 Görüntülenme

80 Günde Devrialem – Around the World in 80 Days 2023 izle

()
80 Günde Devrialem - Around the World in 80 Days 2023 izle Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

1872 yılında, Victorien Sardou'nun müzikalinden esinlenerek, Around the World in 80 Days filminin konusu ünlü İngiliz araştırmacı Phileas Fogg ve kölesi Passepartout'un dünyayı 80 gün içinde dolaşmak için verdikleri bir yarışı konu almaktadır. İkili, Londra'daki Reform Kulübü'nde verdikleri yemin üzerine, İngiltere'den başlayarak, dünyayı 80 gün içinde dolaşma sözü verirler. Sırasıyla İstanbul, Ceylon, Hong Kong, Yokohama, San Francisco, New York, Liverpool ve Londra'ya gitmek zorundadırlar.

Fogg ve Passepartout, zorlu bir yolculuk üzerinde çeşitli tehlikeli durumlarla karşılaşırlar. Fogg, seyahatlerinde kazandığı zamanı korumak için düşmanlarından kaçıp kurtulmak zorundadır. Seyahatlerinde, onları çaresiz durumlara sokan ve onların başarısını engelleyen birkaç kötü adamla karşılaşırlar.

Seyahatleri sırasında, Fogg ve Passepartout, akıl almaz eğlenceli maceralara, farklı kültürlere ve çeşitli insanlara tanık olurlar. Birçok ülkede katılan ikili, farklı insanlarla arkadaş olur ve kültürlerine saygı duyarlar.

Fogg ve Passepartout, 80 gün içinde dünyayı dolaşmayı başarırlar. Sonunda, İngiltere'ye ulaşırlar ve Fogg'un başarısını kanıtlamış olurlar. Fogg, Reform Kulübü'ne para ödemeden dünyayı 80 gün içinde dolaşmayı başardığını ispat eder. Fogg, küçük bir kazancın yanı sıra, unutulmaz maceralarla dolu bir seyahatin sonunda başarılı olmuştur.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?