Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 66 Görüntülenme

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? 2023 izle

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var? 2023 izle What's Love Got to Do with It? Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Aşkın Bununla Ne İlgisi Var, romantik bir komedi olarak karşımıza çıkan bir aile filmidir. Film, birbirine bağlı farklı yaş gruplarının hayatlarının ve yaşadıkları zorlukların röntgeninin çekildiği bir hikayeye odaklanmaktadır.

Film, anne ve baba olan, iki yetişkin evladı olan ve aralarındaki ilişkiyi açıkça dile getiren bir ailenin yaşamını konu almaktadır. Evlatlarının kendilerine karşı nazik ve saygılı olmalarını isteyen ve kendi kurallarını koyan anne ve baba ile büyüklerinin arasındaki çatışma sık sık yaşanmaktadır.

Özellikle kızı olan genç kız, okul arkadaşlarının etkisiyle daha özgür bir yaşamı tercih etmeye karar verir. Ancak bu kararı anne ve babasına bildirmek cesaret ister. Onun gerçek kendisini ortaya koyma cesaretini gösterebilmesinin yanı sıra, ailesinin arasındaki ilişkiyi daha da güçlendirmesi gerektiğini anlaması gerekmektedir.

Kızının kararını kabul etmeye çalışan anne ve baba, kendilerini oldukça zor durumda bulurlar. Çünkü onlar, çocuklarının kendi çabalarıyla kendi yolunu çizebileceklerini ve kendi yaşam tercihlerini yapabileceklerini anlamalıdırlar. Ancak bu, anne ve babanın kendi hayatlarının uyumuna zarar verebilecek bir durumdur.

Bu film, ailelerin yaşadıkları zorlukların çözümüne yönelik ortak bir çaba gerektirecek mesajları vermektedir. Anne ve babanın çocuklarını saygılı ve anlayışlı empatiyle karşılamaları ve onların kendi fikirlerini dile getirmelerine izin vermeleri gerekmektedir. Aynı zamanda, anne ve babanın özgürlükleri sınırlandırmayının yanı sıra, çocuklarının kendi hayatlarını yaşamaları için onlara destek olmaları gerekmektedir. Filmde, bu iki ayrı yaşam tarzının kesiştiği noktada çatışmalarının çözümüne dair yolculuğa çıkılmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  What's Love Got to Do with It?

  Yayın Tarihi:

  05 Mayıs 2023

  Senaryo:

  Jemima Khan

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?