Bir Turistin Aşk Rehberi – A Tourist’s Guide to Love 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
168 Görüntülenme

Bir Turistin Aşk Rehberi – A Tourist’s Guide to Love 2023 izle

Bir Turistin Aşk Rehberi - A Tourist's Guide to Love izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

A Tourist's Guide to Love Time, 2023 yılında vizyona girecek olan bir romantik komedi filmi olacak. Özgün, gülümseten ve zamansız bir hikâye olarak, film, bir turistin özgürlük arayışının ardından yaşadığı bir aşk hikâyesini anlatıyor.

Film, ünlü bir moda fotoğrafçısı olan ve özel bir yaşamı olan Lola’nın hikayesini anlatıyor. Lola, stresli yaşamından uzaklaşmak ve yeni şeyler keşfetmek için İspanya'daki bir seyahate çıkar. Burada, Lola, herkesin kendisini kabul etmesi için geçmişini gizlemek zorunda kalmış bir dükkân sahibi olan Jacinto ile çarpışır.

Jacinto, Lola’nın bir turist olmadığını anlıyor ve onu özel bir şekilde karşılıyor. Lola, Jacinto ile birlikte geçirdiği zamanın eğlenceli ve doyurucu olduğunu keşfeder. İkisi arasındaki yakınlaşma, Lola’nın kendini gizlediği şeyleri kabul etmesini ve kendi gerçek benliğini keşfetme seyahatine çıkmasına yol açar.

A Tourist's Guide to Love Time, izleyicileri güldürmek, eğlendirmek ve düşüncelerini değiştirmek için büyüleyici bir hikâye sunacak. Film, zamansız bir aşk hikâyesini konu alacak ve izleyicilere aşkın kökten değiştirebileceği mesajını verecek.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  A Tourist's Guide to Love

  Yayın Tarihi:

  21 Nisan 2023

  Senaryo:

  Eirene Donohue

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?