Bir Umut 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.1 IMDB Puanı 57 Görüntülenme

Bir Umut 2023 izle

()
Bir Umut 2023 izle Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Bir Umut, bir komedi-dram filmi olan Umut, çocuklarının geleceği için umutsuzluğa kapılan, işsiz bir babanın hikayesini anlatmaktadır. Film, otoriteye, düzenlenmiş topluma ve kültürel baskılara karşı çıkmak için çaba gösteren insanların hikayesini anlatmaktadır. Film, babanın oğullarının geleceğini kurtarmak için gösterdiği çabayı anlatmaktadır.

Film, babanın küçük bir kasabaya taşınışıyla başlar. Baba, işsiz ve parasızlığın ortasında çocuklarının geleceği için umutsuzluğa kapılmıştır. Baba, kasabada kendisine iş arayışına girer fakat hiçbir yerde iş bulamaz. Baba, kasabanın geleneklerini değiştirmek isteyen, kasaba içindeki yetenekli çocuklarının yeteneklerini geliştirmek için bir okul açmaya karar verir.

Babasının okul açma planını desteklemekten çekinen çocuklar, babalarının bu çabalarının kasabada kötü bir görünüm yaratacağını söylerler. Fakat babalarının çabaları, okulun açılmasıyla sonuçlanır. Çocuklar, babalarının çabaları sayesinde, toplum tarafından kabul edilmeyi ve kendi kendilerine yetebilmeyi öğrenirler.

Bu okul sayesinde, çocukların özgürlüklerini, yeteneklerini ve hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Baba, çocuklarının geleceği için çabalar ve onların hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olur. Babanın umutsuzluğundan ve kültürel baskılardan kurtulmasına yardımcı olur. Film, babanın çocuklarının geleceği için gösterdiği çabaları ve kasabadaki gelenekleri değiştirmek isteyenlerin hikayesini anlatmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?