Evlenmeden Olmaz izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.4 IMDB Puanı 2,880 Görüntülenme

Evlenmeden Olmaz izle

Evlenmeden Olmaz 720p full hd tek parça izle, Dünyanın çeşitli yerlerinde evlenmeden önce ilişki bir tabu haline gelmiştir. Özellikle Türk toplumunda namusla beraber bağdaşmış ve hiç bir şekilde evlilik öncesi ilişki istenmez hale gelmiştir. Evlenmeden olmaz filminde ise Türk toplumunun bu ağır tabusu konu alınmaktadır.
Beyza küçük yaştan beri köyde büyüyen ve aşiret kurallarına göre yaşamını şekillendiren bir kızdır. Babası onu başlık parası karşılığında istemediği, sevmediği bir adamla evlendirmek istemektedir ve bu durum karşısında eli kolu bağlıdır. Evleneceği adamın kendisinden yaşça 30 yaş büyük olması da bu işin cabasıdır. Bu sevmediği adamla evlenmek yerine ölümü bile tercih eder olmuş, her gece Allaha canını alması için dua eder hale gelmiştir.
En çok da canını yakan şeyse köyde aşık olduğu Canerine asla kavuşamayacak olmasıdır. Caner köyde çobanlık yapan, temiz mi temiz bir çocuktur. O da aynı Beyza gibi sevdasından karalar bağlamış, sevdiği kızın kendisinden 30 yaş büyük bir adama yar olmasını istememektedir ve Beyzayı kurtarabilmek için sürekli bir şeyler düşünmektedir. Aklına en sonunda Beyzanın koynuna girmek ve kızlığını bozmak gelmiştir. Böylece Beyza artık kendisi ile evlenmek zorunda kalacak ve kendinden yaşça büyük bir adama varmak zorunda kalmayacaktır. Ancak Beyza bu fikre hiç sıcak bakmıyor, korkuyor ve Canere sürekli “evlenmeden olmaz” demektedir. Acaba Beyza ve Caner birbirlerine kavuşabilecek mi?
Filmi evlenmeden olmaz izle anahtar kelimesini aratarak kesintisiz izleyebilirsiniz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Evlenmeden Olmaz

  Yayın Tarihi:

  23 Ekim 2015

  Senaryo:

  Ozge Aras

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?