Görüngü 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.7 IMDB Puanı 144 Görüntülenme

Görüngü 2023 izle

Görüngü izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Netflix tarafından üretilen Görüngü, ulusal ve uluslararası çapta küresel bir konu olan küresel ısınmaya odaklanmaktadır. Film, küresel ısınmanın sebepleri, sonuçları ve sonuçlarının önlenebilmesi için yapılması gerekenleri anlatmak için birbirinden farklı açılardan birçok karakteri konuşturmaktadır.

Film, araştırmacı bir işçi, bir öğretmen, bir vatansever, bir sivil haklar savunucusu ve bir bilim insanı tarafından anlatılıyor. Her karakter, küresel ısınmanın ne olduğunu, nasıl oluştuğunu ve küresel ısınmaya karşı ne yapılması gerektiğini açıklıyor.

Film, küresel ısınmanın sebep olduğu küresel çapta tahribatın bir çok örneğini göstererek yoluna devam ediyor. Filmin ikinci bölümünde, küresel ısınmaya karşı önlemleri konuşuyor. Her karakter, küresel ısınmanın küresel çapta bir sorun olduğunu ve bu sorunun önlenebilmesinin mümkün olduğunu savunuyor.

Film, küresel ısınmayla mücadele etmek için kullanılabilecek çeşitli stratejilerden bahsediyor. Örneğin, bilim insanı küresel ısınmanın önlenmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanılmasını savunuyor. Öğretmen, küresel ısınmayı önlemek için kişilerin çevresel davranışlarını değiştirmelerini öneriyor.

Film, küresel ısınmanın sebep olduğu tahribatın önlenebilmesi için küresel bir çalışmaya ihtiyacımız olduğu sonucuna varıyor. Çünkü, bu sorunu tek bir kişi ya da ülke çözecek değil. Bu nedenle, film, herkesin kendi çevresindeki çevresel davranışlarını değiştirerek küresel ısınmanın önlenmesine katkıda bulunması gerektiğini vurguluyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Phenomena

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Marta Buchaca, Fernando Navarro

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?