Hüddam izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 4,217 Görüntülenme

Hüddam izle

Hüddam 720p full hd tek parça izle, Daha filmi izlemeden, sadece ismine baktığınız zaman izlemek isteyebileceğiniz bir yapısı olan Hüddam 20 kasım 2015 tarihinde vizyona girmeye hazırlanıyor. Bir kısmımız bilse de eminim ki bir çoğumuz da Hüddam izle nedir bilmiyoruzdur. Bilmeyen takipçilerimiz için kısa bir açıklama yaparak Hüddam izle nedir hep beraber öğrenelim:
Hüddam izle: Hüddam, cinleri ve şeytanları kontrol etmeyi amaçlayan bir öğretidir. Günümüzde bu ilimi öğreten resmi bir kurum yoktur. Büyücüler bu ilimi gizli öğrenirler ve çok iyi bilirler. Antik Mısır'a kadar dayanan bir öğretidir.
Kutsal bilgi kaynağı olarak nitelendirebileceğimiz, öğrencilerin en zor anlarında yardımına koşan Vikipedia Hüddam hakkında böyle bir açıklama yapmaktadır. Kısaca Hüddam cin çağırma yöntemlerinin geneline verilen bir isimdir. Bildiğiniz gibi islam dininde Kur-an bir çok ayetinde cinlerin varlığından bahseder ve inkar edenleri ise kafir olarak nitelendirir. Bununla beraber büyü yapmak, cin çağırmak gibi eylemler ise insanlar için yasaklanmış ve büyük bir günah olarak belirtilmiştir. Bu yüzden bu gün Hüddam ile ilgilenen herhangi bir resmi kurum yoktur, tamamen merdiven altı olarak yapılmaktadır.
Şimdiden sizlerin de benim gibi film için sabırsızlandığına inanıyorum. Dabbe kadar olmasa da ben Hüddam izle filminden oldukça ümitliyim. ( Dabbenin sahip olduğu reklam potansiyeli, para gibi etkenler onu bir kaç tık daha öteye taşımakta. ) Film hakkındaki daha ke

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Hüddam

  Yayın Tarihi:

  20 Kasım 2015

  Senaryo:

  Utku Uçar, Murat Özen

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?