Kaçak Kraliçeler – Queens on the Run 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
157 Görüntülenme

Kaçak Kraliçeler – Queens on the Run 2023 izle

Kaçak Kraliçeler - Queens on the Run / Fuga de Reinas izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Queens on the Run, kadın cinayetlerini protesto etmek ve cinsel baskıları ve ayrımcılığı ortadan kaldırmak için üç arkadaşın girişiminin hikayesini anlatan bir belgesel film. Yeni Meksiko’nun sıcak çöllerinde başlayan ve tüm Amerika’ya yayılan bir yolculuğa çıkan üç arkadaş, cinsel baskıların kurbanlarının öykülerini dinleyerek ve kadınlara daha iyi bir gelecek için güçlü bir ses olmak için umut veren hareketleri destekleyerek araçlarını kullanıyor.

Film, arkadaşlıklarını, güçlerini ve cesaretlerini test ettikleri süre boyunca arkadaşlarının gözünden gösteriyor. Çoğu zaman kültürel ve etnik olarak farklı olan arkadaşlar, zorluklara rağmen bir araya geliyor ve cinsel baskıları ve cinayetleri protesto etmek için güçlerini birleştiriyorlar. Yolculukları sırasında, zorluklarla karşılaşsalar da, birbirleriyle dayanışma içinde olmayı ve cinsel baskılara karşı mücadele etmeyi sürdürüyorlar.

Film, eşitlik ve özgürlük için mücadele etmek için gücünün nereden geldiğini kadınlara gösteriyor. Deneyimlerini paylaşarak, arkadaşlarına ve mücadelelerini destekleyen insanlara özgüven veren bir mesaj veriyor. Film, kadınların cinsel baskıları ve kadın cinayetlerini protesto etmek için güçlerini birleştirmesinin önemini vurguluyor. Üç arkadaşın yolculuğu, kadınların özgürlüklerine ve eşitliklerine sahip olmak için mücadelelerinin anlatıldığı bir hikaye.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Queens on the Run

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Martha Higareda

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?