Karanlık Gece 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 52 Görüntülenme

Karanlık Gece 2023 izle

()
Karanlık Gece 2023 izle Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Karanlık Gece, çok ünlü bir korku-gerilim filminin başarısının ardından, hayranlar tarafından beklenen bir devam filmi olarak çıktı. Film, bir grup arkadaşın ormanda gece geçirmesinin ardından, onların karanlık sırları ortaya çıkmasının getirdiği korkulu bir atmosfer içerisinde geçiyor.

Film, grup arkadaşının ormanda yaptıkları gece yürüyüşünden sonra, kendilerini bir korku türünün çok ünlü bir örneği olan “Karanlık Gece” adı verilen bir yerde bulmalarıyla başlıyor. Burası, grup arkadaşlarının yaptıkları gece yürüyüşünden çok daha fazlasını içeriyor. Burada, arkadaşlarının sırlarını ortaya çıkarmak için kötü amaçlı bir güç tarafından kontrol edildiğini keşfediyorlar.

Bu karanlık güç, arkadaşlarının kalplerini ve ruhlarını tehdit ediyor. Bu güç, arkadaşlarının çatışmasını sağlamak için tüm çıkarlarına karşı kullanıyor. Grup arkadaşlarının karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için her türlü kötülüğü yapmaya hazır olan güç, onların arasındaki dostluğu zayıflatarak, arkadaşlarının arasındaki ilişkiyi daha da kötüye götürmek istiyor.

Grup arkadaşlarının bu karanlık sırlarını ortaya çıkarmak için mücadele ederken, arkadaşlarının arasındaki dostluk giderek zayıflıyor. Aynı zamanda, kötü güç tarafından kontrol edilen bu yerin kötülüklerinden kurtulmak için arkadaşlarının arasındaki dostluklarını korumaları gerekiyor.

Karanlık Gece, arkadaşlarının karanlık geçmişlerini ortaya çıkarmak için kötü amaçlı bir güç tarafından tehdit edilmelerinin ve arkadaşlarının arasındaki dostluğu korumaya çalışırken, kötülüklere karşı mücadele etmelerinin güzel bir örneği. Film, hayranlarının beklentilerini yerine getirmek için oldukça kaliteli bir korku-gerilim filmi olarak çıktı ve güzel bir başarı elde etti.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?