Kimdim Ben?  – AKA 2023 izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (1)
6.2 IMDB Puanı 1 Yorum 164 Görüntülenme

Kimdim Ben? – AKA 2023 izle

()
Kimdim Ben? - AKA izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

AKA, 2023 yılında vizyona girecek olan bir korku filmidir. Film, karanlık bir şöhreti olan ve ünlü bir roman yazarı olan Adam Kent'in hikayesini anlatıyor. Adam, kötü bir çocukluk deneyimi yaşamıştır. O, dünyanın en korkutucu sırlarını gizli tutmak için savaşmak zorunda kalır.

Adam, kendisini bir süper kahraman gibi hissetmeye başlar. Bu dünyada kötülükleri engellemek ve başka insanları kurtarmak için yeteneğini kullanmaya başlar. Adam, dünyaya ölümcül bir zarar verebilecek güçlü bir düşmanla karşı karşıyadır.

Adam, bu suçluyu engellemek için daha güçlü olması gerektiğini fark eder. Bunu başarabilmek için, çok eski ve ölümcül bir güce sahip olan kara bir eli kullanmaya karar verir. Ancak, bu güce sahip olmak için çok büyük bir fiyat ödemesi gerekecek.

AKA, güç ve sorumluluk arasındaki zorlu dengeyi anlatan bir hikayedir. Adam'ın öyküsü, sıradan bir insanın, kötülüklerle mücadele etmesi ve dünyayı kurtarması için güçlerinden ne kadar çok faydalanabileceğini gösteriyor. Adam, bu yolculukta çok büyük riskler alacaktır. Sonuçta, iyinin kazanacağını mı, yoksa kötünün mü öne çıkacağını göreceğiz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)