Oregon 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.4 IMDB Puanı 56 Görüntülenme

Oregon 2023 izle

()
Oregon 2023 izle Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Film, Oregon sınırındaki küçük bir kasabada yaşayan ve arkadaşlarıyla aralarındaki iyi köprüleri korumaya çalışan, 18 yaşındaki bir gencin hikayesini anlatır.

Bir gün, gencin arkadaşı olan Rich, ona Oregon’a bir yolculuk teklif eder. Oregon’a gitme teklifini kabul ederek, gencimiz, Rich ve arkadaşlarının yanında kendilerine özgür bir hayat aramaya çıkar.

Yolculuk boyunca, gencimiz, arkadaşlarının yanında özgürlüklerini ve hayallerini keşfeder. Gittikçe büyüyen ve gelişen arkadaşlıkları, onlara yepyeni bir dünyanın keşfine yol açar.

Gence, Oregon’a vardığında, onu karşılayan şey, ona hiç beklemediği bir şeydir. Oregon, ona bir çıkış yolu olan bir yerdir. İşsizlik, kimlik arayışı, kültürel kökenlerinin keşfi ve özgürlükleri keşfetmek için bir araya gelmiş arkadaşlarının arasında kendini bulur.

Genç, zamanla Oregon’a özgü kültürünü öğrenmeye başlar ve arkadaşlarının kendisine sağladıkları destek sayesinde, özgürlüklerini keşfetmeye başlar. Gittikçe büyüyen ve gelişen arkadaşlıkları, onların hayallerinin gerçekleşmesine yol açar.

Oregon Filmi, gençlerin özgürlüklerini keşfetme arzularının, arkadaşlıklarının ve hayallerinin nasıl gerçekleştiğini anlatan, güçlü bir hikayedir. Gençler, hayallerinin peşinden koşarken, Oregon’a karşı olan duygularını da keşfediyorlar. Film, Oregon’a ait kültürün, gençlerin hayallerine katkıda bulunduğunu ve onların hayatlarını nasıl değiştirdiğini anlatıyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Henüz hiç yorum yapılmamış.
    İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?