Özür Dilerim 2023 Disney Plus izle
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
5.2 IMDB Puanı 2 Yorum 160 Görüntülenme

Özür Dilerim 2023 Disney Plus izle

Özür Dilerim izle 2023 Disney Plus sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Özür Dilerim, 2023 yapımı bir Türk dram filmi olarak öne çıkıyor. Film, ülkemizde son zamanlarda giderek artan göç hareketleri üzerine kurulu bir hikayeden oluşuyor.

Filmin merkezinde, İstanbul'dan İzmir'e göç etmek zorunda kalan tek bir ailenin öyküsü yer alıyor. Aile, zorluklarla dolu yollardan geçerek kendilerine yeni bir yaşam arayışına girişiyor. Bu süreçte, aile üyelerinin arasında kötü alışkanlıkların ortaya çıkması ile birlikte, ailenin birlikteliği tehlikeye düşüyor.

Filmin kahramanı olarak, ailenin kızı Aslı öne çıkıyor. Aslı, ailesinin çabalarını desteklemek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Fakat Aslı, çevreye alışmak için kendi hayatını riske atıyor ve ailesi ile arasındaki bağın zayıflamasına neden oluyor.

Aslı, zorluklarla dolu yollarda özgürlük arayışına çıkarken, ailesi ve arkadaşları tarafından desteklenen başarılı bir iniş çıkış sergiliyor. Özür Dilerim, kültürler arasındaki çatışmaların üstesinden gelmeyi amaçlayan bir hikayedir. Filmde, Aslı'nın çabalarının sonucunda, ailesinin göçünden çıkacaklarının ne olacağının konu edildiği çarpıcı bir hikaye anlatılmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Özür Dilerim

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Ibrahim Büyükak

  Resimler

  "Özür Dilerim 2023 Disney Plus izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (2)