Rampage : Büyük Yıkım izle
10
Sizin Oyunuz:
Oylama: 10 /10 (4)
6.1 IMDB Puanı 4,290 Görüntülenme

Rampage : Büyük Yıkım izle

Rampage : Büyük Yıkım izle, Rampage : Büyük Yıkım 1080p Altyazılı Full HD, 720p Türkçe Dublaj, Tek Parça | Davis mesleği gereği maymunlarla iyi anlaşmaktadır.2 yaşında bulduğu gorille çok iyi bir dostlukları vardır.O sıralar yapılmakta olan genetik deney aralarında gorilin de bulunduğu bir çok hayvanı devasal bir canavara dönüşmüştür.Şehirleri ve insanları bu olaylardan kurtarmak ve dostu gorili eski haline getirebilmek için genetik bir bilimciyle iş birliği yapar.Bu yaptığı iş birliği hem dostunu hemde insanları kurtaracaktır.

Rampage Büyük Yıkım izle

Büyük Yıkım, İnsanları kendinden uzak tutan bir Primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bakımıyla ilgilendiği oldukça zeki bir goril ile arasında inanılmaz bir bağ kurar.

Rampage Türkçe Dublaj izle

Rampage Büyük Yıkım izle Oldukça nazik olan maymun, uygulanan yanlış bir deney sonucu korkunç bir canavara dönüşür. Konu ile ilgili araştırma yapıldıkça, benzer şekilde dönüştürülmüş bir çok yırtıcı hayvan keşfedilir.

Rampage Büyük Yıkım Full HD izle

Davis, küresel bir afetin oluşmasını engellemek, genetiği değiştirilmiş hayvanları kurtarmak için, gözden düşmüş bir genetik mühendisi ile birlikte harekete geçer.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

Türkçe Dublaj

Alternatif

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rampage

  Yayın Tarihi:

  13 Nisan 2018

  Senaryo:

  Ryan Engle, Carlton Cuse, Ryan J. Condal, Adam Sztykiel, Ryan Engle

  Resimler

  "Rampage : Büyük Yıkım izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?