Suzume no Tojimari 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.8 IMDB Puanı 58 Görüntülenme

Suzume no Tojimari 2023 izle

Suzume no Tojimari 2023 izle Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Suzume no Tojimari, Japonya’da Japon zen temasının köklerinde yer alan bir animasyon filmidir. Filmin konusu, küçük bir kasabanın sıradan ve durgun yaşamının arasında bir çocuğun hayal gücünün etkisiyle ortaya çıkan olağanüstü bir hikayesidir.

Çocuk, Kōsei adında bir çocuktur. Köyünde yaşayan çevresindeki insanların arasında, tek arkadaşı okul arkadaşı Koichi'dir. Kōsei, her zaman yaşadığı kasabada sıradan bir hayat sürmektedir. Ancak, hayal gücünün etkisiyle, Kōsei, bir gün büyük şehir Tokyo'ya gidecek ve olağanüstü maceralara atılacaktır.

Kōsei Tokyo'ya gittiğinde, dünyayı değiştirebilecek olağanüstü bir özelliğe sahiptir. Dünyaya bir tür enerjiyi yayar ve insanların öfkesi, kıskançlık ve önyargılarını yok ederek, kötü şeyleri önlemek için ona yardım eder.

Kōsei, Tokyo'da olduğu sürece, başka çocuklarla arkadaş olmaya çalışır ve uzun süredir arkadaşlarını bulmak için çabalamıştır. Ancak, Kōsei, arkadaşlarının arasında birkaç zorlukla karşılaşır. Aynı zamanda, Kōsei, Tokyo'da arkadaşlarının arasında olmasının yanı sıra, çevresindeki insanların değişmesini sağlamaya çalışır.

Kōsei, arkadaşlarıyla birlikte, Tokyo'nun gizemli karanlık yüzleriyle yüzleşmek zorunda kalır. Kōsei, kötü niyetli insanlarla savaşır ve arkadaşlarının arasındaki arkadaşlıklarını güçlendirerek, Tokyo'nun arkasındaki karanlık gücü yenmek için çalışır.

Sonunda, Kōsei, arkadaşlarının arasındaki arkadaşlıklarının gücünü kullanarak, Tokyo'nun arkasındaki karanlık gücün yenilgisini sağlar. Böylece, Kōsei, dünyayı kurtarmak için arkadaşları arasındaki arkadaşlıklarını kullanır ve insanların öfkesini, kıskançlıklarını ve önyargılarını ortadan kaldırır.

Suzume no Tojimari, Japonya'da Japon zen temasının köklerinde yer alan bir animasyon filmidir. Filmin konusu, küçük bir kasabanın sıradan ve durgun yaşamının arasında bir çocuğun hayal gücünün etkisiyle ortaya çıkan olağanüstü bir hikaye olup; olağanüstü bir özelliğe sahip olan Kōsei’nin arkadaşları arasındaki arkadaşlıklarını kullanarak Tokyo’nun arkasındaki karanlık gücü yenmesi ve dünyayı kurtarmasıdır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Suzume

  Yayın Tarihi:

  14 Nisan 2023

  Senaryo:

  Makoto Shinkai

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?