Sword Art Online: Scherzo of Deep Night izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 1 Yorum 84 Görüntülenme

Sword Art Online: Scherzo of Deep Night izle

()
Sword Art Online: Scherzo of Deep Night izle 2023 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Sword Art Online: Scherzo of Deep Night, animasyon filmi olan ve 2023 yılında yayınlanmış olan bir anime klasikidir. Film, Sword Art Online serisinin üçüncü filmi olarak yayınlanmıştır. Film, Reki Kawahara tarafından yazılan ve abecrombie tarafından çizilen anime serisinin bir parçasıdır.

Film, serinin karakteri Kirito'nun üçüncü macerasını anlatır. Kirito, Asuna ile birlikte orduda çalışmaktadır ve bu macerada onların dünyanın sonuna gitmeleri gerekir. Kirito ve Asuna, kayıp bir şehir olan "Granzam" ortaya çıkarırlar. Granzam, insanların çok uzun zamandır kaybolduğu bir şehir olarak bilinir. Kirito ve Asuna, bu kayıp şehirde büyük bir sırra sahiptir.

Kirito ve Asuna, bu sırrın ne olduğunu öğrenmek için büyük bir maceraya atılırlar ve kötü güçler tarafından tehdit edilirler. Kirito ve Asuna, bu macerada iyi güçlerin yardımıyla kötü güçleri yenmeye çalışırlar.

Kirito ve Asuna'nın macerası, dünyanın en sonunda bulunan Gehenna Adasına gider. Gehenna Adasındaki sırrı çözmek için Kirito ve Asuna, sihirleri, silahları ve taktikleri kullanır. Kirito ve Asuna, Gehenna Adasındaki sırrı çözdükten sonra tekrar arkadaşlarına kavuşurlar.

Sword Art Online: Scherzo of Deep Night, Sword Art Online serisinin güzel bir filmi olarak gösterildi. Film, animasyon ve tasarımlarıyla güzel bir şekilde sunuldu ve Kirito ve Asuna'nın macerasını meraklı gözlerle izleyenleri büyüledi. Sword Art Online: Scherzo of Deep Night, hala çok sevilen ve izlenen bir anime klasikidir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorumlar (1)