Tanrının Yarattıkları – God’s Creatures 2023 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 52 Görüntülenme

Tanrının Yarattıkları – God’s Creatures 2023 izle

Tanrının Yarattıkları - God's Creatures 2023 izle Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

God's Creatures, insanların insanlıklarının küçük ama önemli küçük yaratıkların hikayesini anlatan bir belgesel. Belgesel, insanlar tarafından fark edilmeyen ama evrenin bir parçası olan küçük canlıların yaşamlarını izliyor. Belgesel, küçük hayvanların fark edilmeyen ama önemli rolleri, onların ne kadar çok sevildiği ve onların dünya üzerindeki etkilerini vurguluyor.

Belgesel, insanların bu küçük yaratıklarla aralarındaki ilişkiyi ve iletişimini vurgulamak üzere çeşitli gözlemler, kişisel hikayeler ve röportajlarla destekleniyor. Belgesel, küçük hayvanların dünyaya getirmiş olduğu sevinç ve neşeyi de vurguluyor.

Belgesel, insanların bu evrenin küçük yaratıklarının yaşamlarına olan ilgisini arttırmasını amaçlamaktadır. Gösterdiği yerler arasında, okyanuslarda balina ve deniz aslanlarıyla olan iletişim, çöllerde kertenkelelerin takip edilmesi, ormanlarda kuşların gözlenmesi ve küçük memelilerin takip edilmesi bulunmaktadır.

Belgesel, küçük hayvanların gözlemlerinin yanı sıra, küçük hayvanların yaşamlarını koruma, onların yaşam alanlarının korunması ve insanların bu canlıların yaşamlarını koruma sorumluluğu üzerine kurulmuştur. Belgesel, insanların bu canlıların yaşamlarını koruma sorumluluğunu kabul etmesi ve onların yaşamlarını koruma çalışmalarını desteklemesini amaçlamaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  God's Creatures

  Yayın Tarihi:

  30 Sep 2022

  Senaryo:

  Shane Crowley, Fodhla Cronin O'Reilly

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?