Terzi 2023 Netflix Dizisi izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
413 Görüntülenme

Terzi 2023 Netflix Dizisi izle

Terzi izle Terzi 2023 Netflix dizisi Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p dizi izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Terzi 1. bölüm izle, Terzi 2. bölüm izle, Terzi 3. bölüm izle, Terzi 4. bölüm izle, Terzi 5. bölüm izle, Terzi 6. bölüm izle, Terzi 7. bölüm izle.

Netflix dizisi Terzi, gerçek bir hikayenin uyarlanmasıyla, küçük bir İtalyan kasabasındaki bir terziyi konu alıyor. Dizi, 1950'lerin sonlarında geçiyor ve kasaba halkının köyün kendisiyle ve kendi aralarındaki ilişkileriyle ilgili komik ve duygusal bir hikaye anlatıyor.

Terzi, kasabanın kötü durumdaki terzi dükkanının sahibi ve terzi Umberto Contini'dir. Umberto, kasabanın diğer terzilerinden farklı olarak, daha yenilikçi ve modern ürünler üretmeyi ve tasarımını öğrenmeyi seçer. Umberto, modern tasarımı ve teknolojinin gelişmesiyle kendini geliştirmeyi ve kasabanın diğer terzilerine karşı rekabet etmeyi amaçlar.

Umberto, modern tasarım ve teknolojinin getireceği ürünleri ve teknikleri kasabaya getirir. Kasaba halkının bunu kabul etmesi ve onu desteklemesi zor olur. Ancak, Umberto'nun tasarımı öne sürmesi ve desteklenmesiyle, kasaba halkının dışından da insanlar tarafından beğenilmeye başlanır.

Umberto, kasabada kendisini destekleyenlerle birlikte çalışmaya ve kasabasının gelişmesine katkıda bulunmaya çalışır. Aynı zamanda, kasabada ve çevresinde yaşayan insanların hayatlarının hikayesini anlatır. Terzi, Umberto'nun hikayesinin ve kasabasındaki insanların hayatlarının hikayesinin derinlikli bir şekilde anlatıldığı, komik ve duygusal bir dizidir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<


betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Tailor

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?