Dev Avcısı Jack izle
9.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 9.0 /10 (3)
6.2 IMDB Puanı 1 Yorum 4,524 Görüntülenme

Dev Avcısı Jack izle

Dev Avcısı Jack izle Türkçe dublaj Dev Avcısı Jack full izle tek parça altyazılı hd 1080p kalitede seyret Dev Avcısı Jack Film Konusu; Güzeller güzeli Isabella, devler tarafından kaçırılınca, Kral emrindeki şövalyelere kızını geri getirme emrini verir.Genç bir çiftlik işçisi olan Jack şövalyelerin yanına Dev Avcısı Jack izle girmeye gönüllü olur.Devler ve insanların dünyasına bir fasulye sırığı ile yeniden geçit oluşturulmuştur.Bu durumdan istifade etmek isteyen devler, insanların kanına susamışlardır.Zamanında kaybettikleri bu toprakları geri almak isteyen devlere karşı Dev avcısı Jack dur diyecektir.Artık insanların geleceği Jack'in omuzları altındadır.

Dev Avcısı Jack izle

Dev Avcısı Jack, Güzel prenses Isabella korkunç Devler tarafından kaçırılınca Kral McShane, en iyi şövalyelerine kızını geri getirme emri verir. Genç bir çiftlik işçisi olan Jack ise bu ekibe katılmaya gönüllü olur. Devler ile insanların dünyası arasında sihirli fasulye sırığı ile yeniden bir geçit oluşmuştur ve insan kanına aç devler için bu bulunmaz bir nimettir. Zamanında kaybettikleri bu toprakları Dev Avcısı Jack izle yeniden kazanmak isteyen devlerin vahşetini durdurmak içinsei Jack elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. Artık insanlığın geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorunda olan Jack'in omuzlarındadır.

Dev Avcısı Jack Türkçe Dublaj izle

Ünlü yönetmen Bryan Singer'in filmi aslında klasik bir ingiliz efsanesine dayanmaktadır. İnsanlar ve devlerin bir arada yaşam sürdüğü sırada prenses kaçırılır ve bu ülke için çok zor bir durumdur. Ülkeyi bu zor durumdan kurtarmak isteyen genç bir çiftçi prensesi kurtarmak için tehlikelerle dolu devlerin ülkesine doğru kurtarma görevini üstlenir.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

betine
<

Türkçe Dublaj

Alternatif

betine
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Jack the Giant Slayer

  Yayın Tarihi:

  01 Mart 2013

  Senaryo:

  Darren Lemke, Christopher McQuarrie, Dan Studney, Darren Lemke, David Dobkin

  Ödüller:

  1 ödül & 4 Adaylık.

  Resimler

  "Dev Avcısı Jack izle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorumlar (1)