Kim Demiş Kötüyüz Diye (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.9 IMDB Puanı 549 Görüntülenme

Kim Demiş Kötüyüz Diye (2022) izle

Kim Demiş Kötüyüz Diye - The Bad Guys izle 2022 animasyon filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.


film konusu: Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan korkunç bir kötüler ekibidir. En büyük başarıları ise çalınamayacak her türlü değerli sanat eserini her kesin ortasında çalıp kaçmaktır. Bu sayede uzunca bir süre şehirlerinde hırsızlık yapan Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan sonunda değerli eserlerin olduğu ve her kesin yani şehrin kalbur üstünün geldiği bir davette hayatlarının en tehlikeli soygununu yapmaya kalkıştıklarında bu sefer yakayı ele verirler.

Kim Demiş Kötüyüz Diye türkçe dublaj izle Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan sonunda yakayı ele vermişlerdir ve bir aksilik yüzünden kaçamamışlardır. Bu yüzden de polisin eline geçen ekip tam götürülecekleri sırada Bay Kurt’un aklına acıtasyon yapmak gelir. İşin tuhaf yanı ise bu fikrinin işe yaramasıdır. Çünkü davette en ön saflarda yer alan Profesör Marmalade, Bay Kurt’un söylediklerine inanmak istemiş ve bu yüzden de Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan’a bir şans daha vermeye karar vermiştir. Fakat bu şans kolay bir kuraldan ibaret değildir. Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan için en zorlu ve neredeyse imkânsız bir kuralı içermektedir ve bu kural da iyi olmaktır.

Kim Demiş Kötüyüz Diye Full HD 4K izle Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan kafa kafaya verirler ve iyi gibi görünmenin ve bu saf insanları kandırmanın kolay olduğunu zannederler. Ancak bu hırslı ekibin unuttuğu ufacık bir detay vardır ve bu detay da Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan’ın iyi olmanın ne demek olduğunu halen bilmiyor olmalarıdır. Sözle söylendiği gibi iyi olmanın kolay bir şey olmadığını anlayacak olan soyguncu çetesi hayatlarının en zor sınavından da geçmek üzerelerdir. Bakalım Bay Kurt, Bayan Tarantula, Bay Köpekbalığı, Bay Piranha ve Bay Yılan sonunda iyi olmanın ne demek olduğunu anlayabilecekler midir?

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Bad Guys

  Yayın Tarihi:

  22 Nisan 2022

  Senaryo:

  Aaron Blabey, Etan Cohen, Yoni Brenner

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?