Yılbaşında Baş Başa – Stuck with You (2022) izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.5 IMDB Puanı 1 Yorum 103 Görüntülenme

Yılbaşında Baş Başa – Stuck with You (2022) izle

Yönetmen:

Yılbaşında Baş Başa - Stuck with You izle 2022 Netflix sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Takvimler 28 Aralık 2022 tarihini gösterdiğinde, Fransız sinemasından vizyona girmiş olan bu tatlı yapım, içerisinde Noel temalı sıcacık bir aşk hikayesini konu almaktadır. Filmin rejisör koltuğunda Frank Bellocq’un olduğunu belirtmekte fayda varken aynı zamanda ise bu etkileyici ve sıra dışı hikâyenin arkasında biri yine filmin yönetmeni olan Bellocq ve Jean-Luc Cano ikilisini görmemiz mümkün.
Hikayesi olarak filme bakıldığında ise yapımda, yılbaşı gecesini geçirmek için plan yaptıkları esnada tamamen tesadüf eseri olarak bir asansörde mahsur kalacak olan Gael ve Hannah adında 2 kişinin hayatlarının nasıl kesiştiği ve kaderin ne çeşit bir ağ ördüğünü gözler önüne serer nitelikte. İlk başta, başlarına gelen şeyin anlık ve basit bir sorun olduğunu düşünürler iken bu ikili birbiriyle iletişim kurmaya başlayıp konuştukça birbirlerine karşı aşık olmaya ve his beslemeye başlarlar. Önceden planını yapmış oldukları bu yılbaşı gecesi partisine giderken tamamen şans eseri olarak asansörde mahsur kalan bu birbirine yabancı olan iki kişi asansörün içerisinde uzun süre kalacak ve birbirlerinin hayatına temas etme imkânı bulacaklardır. Herkesin eğlencede olduğu esnada herhangi bir yardımda gelmemesinden kaynaklı sohbetleri uzun sürer ve birbirleriyle kaynaşırlar. Başlarda kötü bir durum olarak gözüken bu üzücü tesadüf daha sonraları başlarına gelmiş olan tatlı bir tesadüfe dönüşecek ve ikilinin hayatını birleştirecektir. Yılbaşında Baş Başa isimli bu sıra dışı ve etkileyici film, hikayesiyle birçok sinema sever ve sinema eleştirmenlerinden olumlu yorumlar almayı başarmış ve ortalama üzeri puanlar toplamaya başlamıştır. Romantik komedi türündeki bu 1080P yapım gerek prodüksiyonu gerek hikayesi ve gerek ise başarılı oyunculuklarıyla birlikte izleyenlerin takdirini toplamaya devam ederken, bir yandan da kullandığı çekim teknikleri ve senaryosunu destekler nitelik taşıyan film müzikleriyle izleyenlerin gönlüne taht kurmakta. Bakalım birbirlerini tanımayan bu ikili tüm geceyi yani Noel gününü asansörde geçirirken ne gibi anılar yaşayacaklardır?

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Stuck with You

  Yayın Tarihi:

  28 Aralık 2022

  Senaryo:

  Frank Bellocq, Jean-Luc Cano

  Yorumlar (1)