Kod Adı- U.N.C.L.E 2015 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.2 IMDB Puanı 146 Görüntülenme

Kod Adı- U.N.C.L.E 2015 izle

Kod Adı- U.N.C.L.E izle The Man from U.N.C.L.E. 2015 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

U.N.C.L.E. (Uluslararası Nefret ve Şiddetin Önlenmesi Teşkilatı), Guy Ritchie'nin 2015 yapımı aksiyon-komedi filmi. Filmin başrollerinde ise Henry Cavill, Armie Hammer ve Alicia Vikander yer alıyor.

Film, 1960'ların ortasında geçiyor ve dünya çapında sıcak bir savaşın ortasında bulunuyor. KGB ajanı Ilya Kuryakin (Hammer) ve CIA ajanı Napoleon Solo (Cavill) bir araya geliyor ve gizemli bir çeteye karşı beraber mücadele etmek zorunda kalıyorlar. Çete, dünyanın en güçlü silahlarını almak ve kötü amaçlar için kullanmak istiyor.

Kuryakin ve Solo, çetenin güçlerini kırmak için birbirlerinin yardımına ihtiyaç duyuyorlar. Ancak iki ajan arasındaki güven ilişkisi başlangıçta çok tatlı değil. İki adam arasındaki rekabet ve güvensizlik, aralarındaki ilişkiyi giderek daha da kötüye götürür.

Ancak, çete hızla dünya çapında kötülükler yaratmaya başladığında, Kuryakin ve Solo, aralarındaki çekişmeyi bir kenara bırakıp birlikte hareket etmek zorunda kalıyorlar. Çete ile mücadele etmek için, aralarındaki önyargıları ve şüpheleri bir kenara bırakıp birlikte hareket etmek zorunda kalıyorlar.

Kuryakin ve Solo, çete lideri Victoria Vinciguerra'nın (Vikander) kötü planlarına bir son vermek için, silah ve nükleer teknoloji çalmayı amaçlayan birkaç tehlikeli planın arasından geçiyorlar. Onların yardımıyla, dünyada barış ve emniyetin yeniden sağlanması mümkün oluyor.

Film, iki uluslararası ajan arasındaki tatlı rekabetinin, aralarındaki güvensizlikler ve önyargıların aşılmasının ve ortak bir amaca yönelik çalışmanın zorluklarını konu alıyor. Kuryakin ve Solo, çete lideri Vinciguerra'yı durdurmak için birlikte hareket etmek zorunda kalıyor ve bu süreçte aralarındaki ilişki de daha da kuvvetleniyor. İki adam, dünyada barış ve güvenliğin yeniden sağlanması için birlikte çalışıyor ve kötü amaçların önüne geçiyor.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  The Man from U.N.C.L.E.

  Yayın Tarihi:

  14 Ağustos 2015

  Senaryo:

  Guy Ritchie, Lionel Wigram, Jeff Kleeman

  Ödüller:

  7 ödül & 7 Adaylık.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?