Rio 2 2014 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.3 IMDB Puanı 34 Görüntülenme

Rio 2 2014 izle

Rio 2 izle 2014 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Rio 2, 2014 yapımı bir animasyon filmidir. Blu, Jewel ve çocuklarının başrollerini üstlendiği bu film, 2011 yapımı Rio filminin devamı niteliğindedir. Blu ve Jewel, Rio de Janeiro'da kurdukları mutlu evlilik hayatlarının devamına bakarken, ormanda yaşayan kuşların bir araya gelerek bir tür kamplaşması yaşamalarıyla karşılaşırlar.

Blu ve Jewel ormana gider ve kuşlar arasındaki kamplaşmaları gözlemleyerler. Jewel, ormanda yaşayan kuşların, kendi türlerinin kuşlarının onlara silah olarak kullanılmasının kabul edilemez olduğunu düşünmektedir. Blu ise burada yaşayan kuşların çeşitli türlerden oluşan bir ortaklık kurmalarının önemli olduğunu savunmaktadır.

Bu arada, Blu ve Jewel'in çocuklarının babalarının Rio de Janeiro'da yaşayan diğer kuşlarla aralarındaki farklılıkları keşfetmesi gerekmektedir. Blu ve Jewel'in çocukları, yaşadıkları ormandaki kuşların arasındaki gerilimleri gözlemlemekte ve daha fazla öğrenmektedirler. Aynı zamanda, çocukların, babalarının hem ormandaki kuşlarla aralarındaki gerilimleri çözmesi hem de Rio de Janeiro'daki diğer kuşlarla aralarındaki farklılıkları keşfetmesi için kendilerini destekleyecek bir yol bulması gerekmektedir.

Tüm bu olaylar, Blu ve Jewel'in ruh hali ve aralarındaki ilişkiye de etki etmektedir. Sürükleyici bir maceraya atılan Blu ve Jewel, türler arası diyalogun önemini keşfetmektedir. Bu film, aynı zamanda, çevresel farkındalık temalarını da konu almaktadır. Rio 2, kaliteli bir animasyon filmi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rio 2

  Yayın Tarihi:

  11 Nisan 2014

  Senaryo:

  Don Rhymer, Carlos Kotkin, Jenny Bicks

  Ödüller:

  1 BAFTA Award2 wins & 24 nominations total.Nominated for 1 BAFTA Award2 ödül & 24 Adaylık. total

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?