Süper Yetenek 2 – Rock Dog 2: Rock Around the Park 2021 izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.0 IMDB Puanı 26 Görüntülenme

Süper Yetenek 2 – Rock Dog 2: Rock Around the Park 2021 izle

Süper Yetenek 2 - Rock Dog 2: Rock Around the Park izle 2021 sinema filmini Türkçe Dublaj ve Altyazılı dil seçenekleriyle kesintisiz olarak 4K Full HD ve 1080p kalitede donmadan en iyi yabancı 720p film izle sitesi Filmci BABA üzerinden tek part halinde izleyen herkese iyi filmler dileriz.

Rock Dog 2: Rock Around the Park, arkaplan müzikleri, maceracı seyahatleri ve en önemlisi, arkadaşlık üzerine kurulu bir animasyon filmidir. Film, Bodi ile arkadaşlarının, müzikal bir deneyim, dostluk ve birbirlerine yardım etme arayışı içerisinde Park'taki deneyimlerini konu alır.

Köpek Şehri'ndeki Bodi ve arkadaşları, Park'a bir maceraya çıkarlar. Bodi, kendine küçük bir arkadaş arayışına girer ve kendi konusunda uzman olan Ted adında bir robotla tanışır. Birlikte, parkın her köşesini araştırır ve çeşitli müzikal karakterlerle tanışır.

Park'ta, Bodi ve Ted, müzik, eğlence, arkadaşlık ve dostluk arayışına çıkarlar. Güzel köşeler keşfederek, kendileri için yeni noktaların keşfi, eğlenceli park aktiviteleri, karaoke şarkıları ve çeşitli şarkılarının çalınması, Bodi ve arkadaşları için büyük bir macera olacaktır.

Bodi ve arkadaşları, Park'ta çeşitli zorluklarla karşılaşırlar ve aralarında arkadaşlık bağlarını pekiştirirler. Yollarını kaybetme tehlikesiyle karşılaşırlarken, bu zorlukları aşmak için arkadaşlarının yardımına başvururlar. Birlikte çalışarak, parkın her tarafını keşfederek, müzikal deneyimlerini arttırırlar ve arkadaşlıklarını güçlendirirler.

Rock Dog 2: Rock Around the Park, arkadaşlık üzerine kurulu bir maceradır. Bodi ve arkadaşlarının, parkın her tarafını keşfederek, arkadaşlıklarını pekiştirerek, müzikal deneyimleri arttırmasını izleyecek ve onların zorluklarla başa çıkmasını göreceğiz.

Arama motorlarına ''Filmci Baba'' yazarak film izleme sitemize ulaşabilirsiniz.

<

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Rock Dog 2: Rock Around the Park

  Yayın Tarihi:

  11 Haziran 2021

  Senaryo:

  Denise Bradley, Mike Bundlie, Alec Sokolow

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?